MENU
Boğa Sperma Nitrojen

Kurumsal

Boğa sperması ihtiyaçlarınızda
daima yanınızdayız

2015 Yılında Samsun şehrinde adından da anlaşılacağı gibi Doğaya ve Tarıma hizmet etmek için Doğagen Genetik şirketi siz değerli Veteriner Hekim, Yetiştirici, Damızlık Birlikleri ve Veteriner Hekimlerimizin hizmetine başlamıştır.

Kurucularımız Tarım ve Hayvancılık sektöründe 10 yılın üzerinde hizmet vermiş her daim dünya hayvancılığını takip eden genç ve dinamik kadrodan oluşmuştur.

İhtiyaçlara uygun Doğru Çözümler

Doğagen Genetik ailesi olarak dünya çapında yaptığımız araştırmalar sonucu ülke hayvancılığının ihtiyacı olan ırkları temin edebilmek için 2020 Yılından itibaren CRV GLOBAL, BBG (BELGIAN BLUE GROUP) VE DUNMASC GENETIK şirketleri ile Distribütörlük anlaşmalarına imzalar attık.

3 farklı şirket 7 farklı ülkeden Simmental, Holstein, Red Holstein, Montofon, Jersey, Etçi Simmental, Charole, Angus, Hereford, Limousine, Montbeliarde ve Belçika Mavisi gibi ırklardan toplam 100’e yakın dünyanın en iyi boğalarının spermalarını ülkemiz hayvancılığı için ithal ediyoruz.

Her yıl yenilenen boğa skalamızı, ithalatı yapılan distribütör firmalarımızın dünya genelinde yapmış oldukları araştırma ve geliştirmelerini takip ederek yeniden hazırlıyoruz. Her yıl boğa kataloğumuzun neredeyse yarısı yeni boğalardan oluşmaktadır. Yıl içerisinde Nisan ve Ağustos değerlendirmelerinde Dünya top listelerine girmiş boğaları listelerimize ek yapıyoruz. Yeni Boğalarımızı www.dogagen.com web sitesinde ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Doğagen Genetik ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder ülkemiz için her zaman daha iyilerini hedef edineceğimizin garantisini veririz.

Saygılarımızla
Doğagen Genetik Ltd. Şti.

Boğa Sperma Nitrojen

2021'in en iyileri

VİZYONUMUZ, Tarım ve Hayvancılık konusunda ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlamak ve geliştirilmesine yardımcı olmak.

MİSYONUMUZ, ülkemiz Tarım ve Hayvancılığının gelişimi için dünya çapında araştırmalar yaparak ıslah ve geliştirme amacıyla tüm ırkların her zaman en iyilerini ve genetik kalıtsal hastalıklardan ari boğaları siz değerli yetiştirici ve veteriner hekimlerimize sunmaktır.

Doğagen © 2021 All Rights Reserved